De keramist van de Koningin

Ik mocht dit boek lezen van uitgeverij Kok.

Een feestje, dat zijn de boeken van Tessa Afshar.

Hoe mooi zij een Bijbel verhaal verwoord in haar boeken kan bijna niemand.

De boeken die ik van haar mocht lezen nemen mij mee in de wereld van die tijd. Het is of je bent op de plek waar het gebeurd.

Zo ook dit boek, je kon bijna de klei ruiken terwijl je aan het lezen was.

Het boek gaat als volgt,

In ‘De keramist van de koningin’ maakt Sjosjanna als pottenbakster aan het hof van Susan prachtig aardewerk dat de tafels van de rijksten siert. Eén geheim kan echter alles verwoesten: haar Joodse afkomst. Wanneer haar meester, de machtige hoveling Haman, dit ontdekt, verandert haar leven drastisch. Ze verliest niet alleen haar positie, maar wordt tot slaaf gemaakt en gedwongen de zwaarste klussen op te knappen.

Na Hamans dood gloort er hoop: koningin Esther neemt de keramiekwerkplaats over en biedt Sjosjanna een nieuwe kans. Maar intussen zinnen Hamans zonen op wraak, en al snel is de werkplaats geen veilige plek meer. Esther stuurt een vertrouweling om de dreiging te onderzoeken – niemand minder dan Jadon, de man die ooit Sjosjanna’s hart brak. Terwijl oude wonden worden opengereten en nieuwe geheimen aan het licht komen, beseft Sjosjanna dat niet alleen haar eigen toekomst, maar ook het lot van haar volk op het spel staat.

De emoties van angst zijn voelbaar door de letters heen.

Dit boek krijgt van mij 5 ⭐️

Leuk dat je even langs kwam op mijn blog. Dank je wel.

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.