De tweede week van Advent is daar, het is de week van Vrede.
Ann Voskamp legt in haar video uit hoe haar vrede is.
Laten we vrede hebben in ons zelf, met ons zelf en om ons zelf heen. Heb jij nog iets goed te maken met iemand om je heen? Dit is je week. Ga de kerst niet in zonder vrede in je, met jezelf en om je heen. Geniet van de vrede om je heen, wees dankbaar voor de vrede in ons land. Zorg dat je vrede hebt en houd in je huis. Maak herinneringen voor kinderen om je heen van Vrede. Of het nu je eigen kinderen zijn of niet, laten ze jouw herinneren als mens die Vrede had en geeft en maakt.
Vanmorgen werd ik wakker, deed de gordijnen open en zag een witte vredige aarde. Het is prachtig te zien hoe al die ijs druppels blijven hangen op de draden van de spinnenwebben die er nog hangen.
God is Vrede, zorg dat je Hem in je hart hebt, dan heb je krijg je en kun je de ECHTE Vrede delen.
Fijne tweede advent week, ik hoop een week vol met Vrede voor jouw en iedereen die je lief is.
Blijf dichtbij je Maker.
Mooi blog. Ik wens jullie als gezin ook een week met vrede en Zijn zegen. Vanmorgen mocht ik luisteren naar de bevestiging van onze nieuwe dominee, was een mooie preek en ging ook over het samen gemeente zijn, met Zijn liefde en vrede en dat past mooi bij deze tweede zondag. Om half drie doet onze dominee zijn intrede en zijn eerste preek….ook die ga ik luisteren 🙏🏼❤️
LikeLike
Geniet van de woorden die God tot je spreekt door de nieuwe dominee ❤
LikeGeliked door 1 persoon