Vanmorgen liep ik op de dijk vlak bij ons huis. De zon kwam net op. Het was stil het enige wat ik hoorde was het klotsen van het water en wat watervogels.
De zon scheen in het water en ik vroeg mij af: “zou het er zo uit zien in de Hemel”.
Het was echt zo mooi, de schitteringen van het water deden mijn zeer in mijn ogen en hoofd en ik vroeg aan God, als de Hemel er zo uit ziet…. mag ik dan mijn zonnebril mee nemen?.
God heeft humor, het moment erna werden de schitteringen minder fel en kon ik nog meer genieten van Zijn creaties.
Ken jij dat? Je vraagt iets en op een hele grappige manier gebeurd waar je om vraagt als of God je een knipoog geeft.
Hoe de Hemel eruit ziet weet ik niet, maar als het de helft zo mooi is van wat ik vanmorgen zag, kan ik je vertellen het is de moeite waard om je leven te leiden zoals God het van je vraagt.
Fijne dag,
Blijf dichtbij je Maker.