
Ik mocht van Zomer en Keuning het boek Reünie in Toscane lezen. Dit boek is geschreven door Annemartien Berkelaar. Voor mij was het de eerste keer dat ik van haar hoorde en dus ook een boek van haar las. Ik ben echt blij verrast.
Ik heb genoten van het boek dat gaat over een groep vriendinnen die elkaar ontmoet hebben op een workshop week in Toscane. Ook na die tijd leven ze met elkaar mee in hun roerige levens. De dingen die hun overkomen zijn mooi en realistisch geschreven. Onderwerpen als rouw, postnatale depressie, huwelijksproblemen en geld problemen zijn relevant wat voor mij maakt dat dit boek fijn is om te lezen. Ook liefde en vergeving komen voor in het boek dat zich afspeelt in Nederland en in Toscane.
Het is een meeslepend boek dat je niet neer kunt leggen en in een keer uit wilt lezen.
Ik vind de kaft echt super mooi. Ik hoop eigenlijk dat er nog een deel gaat komen in deze serie. Ik wil weten hoe het met iedereen gaat straks na de Reünie.
Wat ik al zei; Ik heb echt genoten van dit boek en raad het je aan om te lezen. Ook als je deel een niet hebt gelezen zoals ik, dan kun je dit tweede deel ook los lezen. Doordat ik deel 1 niet had gelezen was het even lastig voor mij de eerste pagina’s om nu te weten wie wie was, maar dat was zo over.