Op het juiste moment ( recensie)

Op het juiste moment is geschreven door Melissa Tagg. Het is uit gegeven door Kok Boekencentrum. En het valt onder de feelgood boeken. Wanneer je fan bent van de boeken van bijvoorbeeld Karen Kingsbury of Deborah Raney dan is dit JE boek.

Ik heb enorm genoten van het boek over Logan en zijn dochtertje en Amelia die haar verdriet na een echtscheiding probeert te ontvluchten in Mapley Valley. Beide kennen het verdriet van een partner missen, Logan doordat zijn vrouw Emma is overleden na een auto ongeluk en Amelia door een echtscheiding.

De warmte van het dorp waar beide elkaar ontmoeten bij de plaatselijke krant NEWS voel je door het hele boek heen. Charlie het dochtertje van Logan wat eigenlijk zijn nichtje is praat niet na de dood van Emma. Doordat Logan druk is met zijn werk als speechschrijver voor een kandidaat voor de verkiezingen maakt hij niet altijd tijd vrij voor kleine Charlie. Wanneer hij terug komt van uit LA om tijdelijk in Maple Valley te verblijven om de krant die hij geërfd heeft te verkopen, krijgt hij wroeging naar zijn kleine Charlie dat hij zo weinig tijd met haar heeft door gebracht in de afgelopen periode. De ouders van zijn overleden vrouw maken het hem ook niet makkelijk. Zij willen de voogdij over kleine Charlie hebben. Hoe dit afgaat lopen lees je in dit geweldige boek.

Ik ga zeker nog meer lezen van Melissa Tagg. Wat een geweldige schrijfster is zij.

2 gedachtes over “Op het juiste moment ( recensie)

Leuk dat je even langs kwam op mijn blog. Dank je wel.

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.