Ik had jullie verteld dat ik deze week zou gaan beginnen met koolhydraat beperkt dieet.
Ik moet eerlijk bekennen, het kan erger. Serieus het is mij alles mee gevallen, je mag zoveel eten. Ik had zelfs dagen er tussen dat ik dacht, mag ik al stoppen met eten. Tussendoortjes vergat ik simpel weg omdat ik helemaal geen trek had.
Waar ik wel last van had was hele onrustige spieren, gisteren voelde ik mij echt niet fit en vreselijk moe. Vanmorgen stond ik op met een hele erge hoofdpijn. Maar het is de moeite waard. Het is echt een dieet die ik je kan aanraden. Het is gezond je krijgt binnen wat je nodig hebt en je valt nog af ook.
Voor mij in een week…….. – 3 kg.
Het begin is er, ik ben echt blij. Een stapje verder van Diabetes type 2, verkalkte aderen en wat al niet meer.
Een van de recepten is deze voor en lunch:
3 eieren
1 a 2 hand(en) vol sla naar keuze,
6 mini tomaatjes of 2 grote tomaten
100 gram kipfilet of ham
zout en peper, ik houd van knoflook dus ik strooi er wat knoflook poeder overheen.
Maak van je eieren een omelet, leg daarop je Kip, en sla en tomaten, de tomaten kun je ook mee bakken met de omelet die keus is aan jouw.
Eet smakelijk,
Fijn weekend, Blijf dichtbij je Maker,
liefs, Eveline
Wat goed! Zoveel eraf!
LikeLike
Eve spierpijn en hoofdpijn horen er bij in het begin. Afvoer van je afvalstoffen. Veel water drinken. Groetjes Ofier
LikeLike
Goed zeg. Zo hard gaat het niet bij mij.
LikeLike
Ik heb hulp van een
dietiste.
LikeLike